Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×0

 Основний плюс з бетонними дорогами в тому, що вони мають набагато більший термін служби.  І це не жарт.  Тому мені дуже стало цікаво дізнатися ваше ставлення до цементобетонних доріг.

 Як ви ставитеся до цементобетонних доріг?  І що ви знаєте про них?

 

 В Україні всього близько 1% цементобетонних доріг.  -30-40% в Європі.  Ці цифри показують, що технологія будівництва бетонних доріг добре зарекомендувала себе в інших країнах.  Але з якихось причин ця технологія до цих пір практично не використовується в нашій країні.

 

 Є все ж такі дороги!  Як ви ставитеся до цементобетонних доріг?

 Хоча є і позитивні випадки - траса Київ-Кевіллі.  Також відома як «Варшавка».  За 10 років експлуатації не виконано жодного квадратного метра ремонтних робіт.  Серед нових проектів - Дніпро-Решетилівка, Миколаїв-Кропивницький і округ Житомир.

 

 Це не має нічого спільного з будівництвом цементних доріг по всій країні найближчим часом.  Але важливо вибрати пріоритетні напрямки.  Ті, які економічно доцільні, є пріоритетними.  Особливо дороги, що ведуть до Одеси, Херсон, Миколаїв (тобто південну частину країни), західний кордон.  А так же дороги під Києвом.

 

 Що для цього потрібно?  Як ви ставитеся до цементобетонних доріг?

 

 

 Перше - торги.

 Поточна ситуація така, що компанії, які знають, як виграти тендер, ще не знають, як будувати бетонні дороги.  І наприклад, західні компанії, які знають, як виграти конкретну пропозицію, ще не знають, як виграти тендер.  Іншими словами, ми говоримо про створення конкуренції.

 

 Крім того, дуже важливо, щоб на етапі проектування дороги використовувався інший метод.  Укладання бетону або пластика, золошлаки або будь-який інший метод будівництва або ремонту дороги.  Важливо, щоб таку можливість надавала людина, яка встановлює умови торгів та розробляє проектну документацію.

 

 Друге - наявність цементу.

Ті невеликі успіхи, які почалися зі будівництва бетонних доріг, привели до нестачі цементу в країні.  Виробничі потужності заводу заповнені, і починається імпорт цементу.  Хоча два роки тому, коли ми вивчали цю галузь, потужність заводу була вдвічі меншою.

 Іншими словами, ситуація стає схожою на асфальт.

 Звичайно, хоча частка імпорту становить близько 90%.  При будівництві бетонних доріг нам потрібно максимально локалізуватися, і цементна промисловість повинна бути до цього готова.

 

Tретє.

 Природно, що це якість будівництва.  Адже потрібно, щоб все це не було зроблено або як.  І прослужило багато років.

 Так що мені цікавий ваш відповідь:

Як ви ставитеся до цементобетонних доріг?

 

 Версії:

Очистить
Пол
Возраст
Страна
Регион
Пользователь: Дария23 голосов: 0
Открытое голосование
Для того чтобы принять участие в опросе, или увидеть результаты нужно зарегистрироваться.
Авторизация