Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×0

Звичайно, є чимало заміток на тему «Плюси і мінуси Інтернету». Природно, там багато чого хорошого написано. Але часом, щоб побувати трохи глибше, необхідно пригадати, що розташований на поверхні. Так що, ймовірно, я почну з нескладної посередності. Яка очевидна практично для всіх. А ви знаєте як інтернет впливає на нас? Тому спочатку розглянемо благотворні нюанси впливу Інтернету на нас.


Які переваги і мінуси? І як інтернет впливає на нас?

Плюси:
1. Інші методи заробітку.
2. Приятелі по всьому світу.
3. Доступність знань.


Ми з'ясували позитивний бік. Чому б не розглянути нехороші сторони. Ось тут і включається "бабусин" режим.
«А в мій час ...»
"Раніше було краще"


Отже, недоліки:


1. Ми занурюємося в нереальне.
2. Жорстка реклама.
3. Мінімальна відповідальність, яка призводить до булінгу.
4. Як не крути, а стан здоров'я погіршується.


Можете продовжувати перераховувати самостійно, у кожного своє. Але вправи - це запорука здорового тіла.
Отже, що ж, розібралися з головними кліше. Зараз починається найцікавіше.


Як Інтернет впливає на нас, наш мозок і здатності мислити?


Зрештою, це глобальна частка нашого життя, роботи і продуктивності. Можна висловитися, що це ми, наша особистість.

Отже:

1. Отримання інформації в величезній кількості може призвести до втрати нормальної здатності пам'ятати і запам'ятовувати.


Коли людина знає, що вона може отримати доступ до інформації через Інтернет в будь-який час. При цьому не напружуючись. То починає утримувати в пам'яті інформацію в сто раз гірше. Все це викликає звикання до Інтернету. Ми запам'ятовуємо лише порядок отримання інформації. Але не її значення. Ви зможете дізнатися більше про даний ефект в Wiki.


2. Надзвичайно великий потік інформації.


Численний потік інформації і знань з Інтернету. А також неможливість їх фільтрувати і проектувати. Грунтовно впливають на наше стрийняття дійсності. Мозок починає заплутується в показаннях і часом виробляє неіснуючі спогади.


3. Відсутність стимуляції.


У тому числі і найгірше, що неякісне вчення спонукає нас задуматися. Формування своїх розумових здібностей - це не школа і не коледж. А мозкова робота, виконувана тут і зараз. Для людини, яка весь час сидить в інтернеті не розвиваючи мозок. Непросто іноді зрозуміти саме елементарне. Вона не хоче читати і стати майстром в якійсь справі.
Все в житті треба застосовувати на практиці. Щоб мозок виніс всі тяготи, думав, розвивався і процвітав, його потрібно постійно поливати і підживлювати. Щоб люди вижили, потрібно вдосконалювати розум. Це досить елементарно.
Вам необхідно рухатися в іншому напрямку, використовувати навички в реальному житті. Не бійтеся намагатися і починати. Інтернет змушений стати для нас інструментом досягнення наших цілей. А не значенням нашого існування. Тоді все буде вірно і на своїх місцях.


Як інтернет впливає на нас?


Версії:

Очистить
Пол
Возраст
Страна
Регион
Пользователь: Дария23 голосов: 0
Открытое голосование
Для того чтобы принять участие в опросе, или увидеть результаты нужно зарегистрироваться.
Авторизация