Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×0

Інтернет надає величезну кількість інформації про всі сфери життя. Тут ви можете знайти все, що захочете. Історичні факти, останні новини, рецепти, поради по здоров’ю, поради для батьків. Або навіть навчальні матеріали та багато іншого. Тому яка ваша думка? Чи варто довіряти інформації в Інтернеті?


Як відомо, будь-який бажаючий може безкоштовно публікувати інформацію в Інтернеті. Отже, пошук інформації може привести до виявлення фейку. А ще іноді неможливо визначити особистість автора інформації. Тому що в деяких випадках можна анонімно розміщувати інформацію. А в більшості випадків прихований ще й псевдонім (нік). Тому при пошуку інформації необхідно заздалегідь знати джерело інформації і її достовірність. Те, наскільки ви правильно розумієте отриману інформацію, буде залежати від того, чи пройшли ви навчання аналізу інформації. І чи володієте ви критичним мисленням. Чи вмієте ви оцінювати достовірність інформації і забезпечувати собі інформаційну безпеку.


Надійність інтернет-інформації


Інтернет – найкраще джерело інформації. Адже пошук даних там самий зручний і простий. Завдяки постійному розвитку Інтернет-технологій в суспільстві сформувалося позитивне громадську думку про практичність Інтернету. А розширення його технічних можливостей і аудиторії призвело до появи безлічі сайтів. Пошук інформації в Інтернеті став не тільки привілеєм звичайних користувачів, але і привілеєм державних чиновників, бізнесменів і комерційних організацій. Адже своєчасне отримання інформації може принести чималий прибуток і відчутну користь. Спілкування з покупцями і споживачами. А також реклама, доступна потенційної аудиторії – все це надає безліч можливостей споживачам і комунікаторів.


Довіряй але перевіряй. Чи варто довіряти інформації в Інтернеті?

Тому рано чи пізно кожен користувач Інтернету зіткнеться з неминучою проблемою. Чи можете ви довіряти інформації, опублікованої в Інтернеті? Контроль достовірності інформації, отриманої в результаті пошуку. Не тільки можливий, а й необхідний. Довіряти всьому, що написано в Мережі, занадто безглуздо і наївно. Адже Інтернет – це вільно доступна область, і абсолютно кожен може брати участь в ній.


Так чи варто довіряти інформації з мережі інтернет?


У сучасному світі Інтернет є найбільш популярним і доступним джерелом інформації. А також платформою для різних видів дозвілля. В Інтернеті люди шукають останні новини, події, грають в ігри, спілкуються в соціальних мережах, дивляться фільми і так далі. Однак, як правило, ви повинні враховувати актуальність і достовірність інформації, представленої в Інтернеті.


Всі потоки інформації в Інтернеті слід розділити на офіційні потоки. Включаючи сайти найбільших організацій або ЗМІ, компаній і організацій, і неофіційні. Другий тип – це велика кількість блогів, тематичних веб-сайтів і форумів. Де люди можуть ділитися своєю думкою про те, що відбувається. А також особистим досвідом і корисними посиланнями.


Звичайно, в Інтернеті є великий обсяг інформації. Будь то фантастика чи винахід. Щоб привернути увагу громадськості або знайти відгук у певній проблемі. А також тексти, які були неправильно використані після неякісного перекладу.


Так що ви думаєте? Чи варто довіряти інформації в Інтернеті?


Версії:


Англійська
Російська

Очистить
Пол
Возраст
Страна
Регион
Пользователь: Дария23 голосов: 0
Открытое голосование
Для того чтобы принять участие в опросе, или увидеть результаты нужно зарегистрироваться.
Авторизация