Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×0


Я маю на увазі, що в кожній людині є прихований талант. Так, якщо ви думаєте, що вмієте нічого не робити. Крім їжі і сну, ви глибоко помиляєтеся. Адже кожен може робити все, що завгодно. У когось це проявляється відразу (як у мене), у когось після кількох спроб шукати себе в суспільстві. Я вважаю, що Інтернет – прекрасна річ для таких людей, як ви. Ви навіть уявити собі не можете, що ви можете робити зараз. Сидячи вдома за комп’ютером і цілими днями не дивлячись на екран смартфона. Оновлюючи сторінку через надлишок вільного часу, м’яко кажучи. Чи є перспектива для людей в Україні? Зараз я відповім на це питання.

Так як все насправді? Чи є перспектива для людей в Україні?


Багато хто говорить: «В Україні просто немає перспектив працевлаштування». Якщо ви навчилися бути кимось або зовсім не хочете вступати до університету, скористайтеся декількома правилами:


• відповідай, що ти хочеш робити?
• ви навчилися бути інженером? Зробіть новий YouTube, якщо хочете;
• не мучте свій мозок, намагаючись працювати за фахом, а при цьому вам ще й не цікаво.


Якщо ви навчилися бути архітектором і зазнали невдачі навіть після 5-го курсу університету. Те здавайтеся і навіть не повертайтеся на будівництво або туди, де ви там працювали. Завдяки цим багатогодинним зусиллям ви:
А) нічого не доб’єтеся;


Б) ввечері ви будете проклинати всіх і вся, так що ви пошкодите свої нервові клітини;
В) знищіть свій «прихований» талант – просто прийміть той факт, що «я невдаха і моя доля – провести весь день на роботі, вислуховувати потворних босів і, по суті, зруйнувати вашу яскраве життя».


Яка мета цієї статті?


Це донести до сьогоднішньої молоді, що, користуючись Інтернетом, ви можете заробити більше, ніж кудись поїхавши.


Тобі подобається малювати? Намалюйте цікавий оригінальний логотип для сайту.


Люблю «кодувати» - в сучасному світі без програмування нікуди. Навіть деяким компаніям, що виробляють капусту, з імовірністю 85% знадобиться програміст для створення рекламного сайту.


У молоді в Україні величезна перспектива. Більш того, в Інтернеті є безліч YouTube-роликів для тих, хто хоче розвинути свій талант і стати з ним успішною людиною. Наприклад, я більше не прошу грошей у мами або батька – чому? Я займаюся улюбленою справою!


Нарешті, я пораджу вам не робити того, що вам не підходить. Знайдіть свій істинний талант, і тоді у вас буде і заробіток, і слава. І ви будете пишатися тим, який ви успішна людина. Все можливо, просто потрібно зробити!
Сподіваюся, моя мотиваційна стаття надихне вас і допоможе зрозуміти, що робота – це не тортури. Це ваше розвиток і успіх!


Так що ж ви самі думаєте? Чи є перспектива для людей в Україні?


Версії:

Очистить
Пол
Возраст
Страна
Регион
Пользователь: Дария23 голосов: 0
Открытое голосование
Для того чтобы принять участие в опросе, или увидеть результаты нужно зарегистрироваться.
Авторизация