Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×0

Два рази на рік новобранців набирають на військову службу у всіх регіонах України. Для початку - мало потрібна теорія. Захист батьківщини, незалежності та територіальної цілісності України - це конституційний обов'язок завербованих українців. Ця процедура регулюється ст. 65 Конституції та ч. 1 ст. 1 Закону України "Про військову службу та військову зобов'язаність". Набір у військовий комісаріат та набір в армію є частиною військової служби.

Чи служили ви армії?


Вербовка в Україні проводиться з метою підготовки новобранців до оборони своєї країни. А також забезпечення персоналом не тільки збройних сил, а й вербування Національної гвардії, Прикордонної служби та Спеціальної державної транспортної служби. А також інших формувань армії та правоохоронні органи термінова служба.


Хто підлягає набору? Чи служили ви армії?


Вік вербування в Україні в 2020 році встановлений на рівні 18-27 років. Таким чином, новобранці цієї вікової групи. Які за результатами медичної комісії визнані придатними до військової служби та не мають підстав для перенесення чи звільнення з армії, повинні проходити службу у Збройних Силах України. Нагадаємо, до 2020 року молоді люди старше 20 років підлягали набору.


Який термін служби в українській армії?


Відповідно до статті 23 Закону "Про військову службу та військову службу", строком служби в армії є:
18 місяців - для новобранців, які не мають вищої освіти
12 місяців - для призовників майстрів


Що робити, якщо вам принесли повістку в суд? Чи служили ви армії?


Згідно з українським законодавством, новобранці, які отримали повістку від військової служби реєстрації та призову. Повинні прибути до призовної станції протягом строку, зазначеного в повістці. Водночас Закон передбачає, що не отримання повістки з будь-якої причини не є підставою ігнорувати повістку. Тож, як тільки в країні оголошено про новий набір, у новобранців є 10 днів, щоб піти добровольцями до військового комісаріату.
Лише випадки форс-мажорних обставин можна вважати вагомими причинами неявки до військкомату: стихійне лихо, важка хвороба військових, смерть близького родича (батьків, дружини, дитини, братів і сестер, бабусь і дідусів) або близького родич дружини. Будь-які інші причини недостатньо вагомі і їх можна прирівняти до втечі армії.


То як? Чи служили ви армії?


Версії:

Очистить
Пол
Возраст
Страна
Регион
Пользователь: Дария23 голосов: 0
Открытое голосование
Для того чтобы принять участие в опросе, или увидеть результаты нужно зарегистрироваться.
Авторизация